Сăutare:Fost ministru al Sănătăți
Fost ministru al Sănătăți, despre revenirea la muncă a bugetarilor: ”Mii de funcționari se vor deplasa iar într-o mișcare browniană prin oraș”
Fostul ministru al Sănătății din Guvernul Sandu, Ala Nemerenco, a criticat decizia autorităților privind revenirea la muncă, de luni 6 aprilie, a tuturor bugetarilor, care au avut săptămâna aceasta…
-
05 Aprilie 2020 12:11
Meteo Chișinău
22,18
Cer fragmentat
Umiditate:74 %
Vint:2,1 m/s
Thu
24
Fri
23
Sat
23
Sun
25
Mon
27
Ultimele știri
Arhivă Radio Chișinău

